Fakturowanie online

W Internecie istnieje wiele różnych programów do wystawiania faktur on-line. Jedna są płatne, inne darmowe. Wiele osób jest zaciekawionych darmowymi aplikacjami. Takim osobom polecić można witrynę internetową fakturowanie online gdzie znaleźć można darmowy program do fakturowania. Jest to świetne narzędzie do prowadzenia komputerowej księgowości. W łatwy i prosty sposób można przygotować różnego rodzaju faktury.

 

Korzystając z programu do fakturowania dostępnego na stronie ifirma.pl, przez trzy miesiące można uzyskać dostęp do prowadzenia księgowości internetowej. W późniejszym czasie dostęp ten staje się płatny, jednakże korzystanie z programu do wystawiania faktur on-line pozostanie nadal w pełni bezpłatny. W programie tym znajdziemy wszelkie rodzaje faktur, jakie obowiązuję w naszym kraju. Jest to: krajowa sprzedaż towarów i usług na fakturę VAT (faktura krajowa), krajowa sprzedaż wysyłkowa za pobraniem na fakturę VAT, faktura na usługi transportowe, faktura na usługi budowlane, faktury VAT do paragonu z kasy fiskalnej, faktura zaliczkowa, faktura końcowa do faktury zaliczkowej, faktury proforma (krajowe i eksportowe), wewnątrzunijna dostawa towarów, faktury sprzedaży wysyłkowej.

 

Ponadto omawiany program zwiera wiele opcji, które ułatwiają w wypełnieniu wszystkich tych rodzajów faktur. Często niepotrzebna jest nawet zbytnia wiedza na temat danej faktury. Wystarczy wiedzieć, jaką fakturę należy wystawić, wybrać odpowiedni szablon, a potem program pomoże nam we wszystkim. Bardzo fajną opcją w tym programie jest mechanizm do seryjnego wystawiania faktur, co może pozwolić na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.